2024.05.27 Cybersecurity workshop 12024 m. gegužės 27 d. kviečiame į nuotolinį seminarą „MVĮ ir kibernetinis saugumas“. Tai pirmasis seminaras iš seminarų ciklo, organizuojamas Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos institute įgyvendinamo Erasmus+ inovacijų aljansų projekto „SMEs Cyber Security Change Agents (CyberAgent)“

Seminaro metu kibernetinio saugumo ekspertai aptars dabartinę kibernetinio saugumo būklę, pasidalins įžvalgomis užtikrinti Europos MVĮ darbuotojų kibernetinio saugumo įgūdžių poreikį ir suteiks praktinių patarimų.

Projekto seminarų ciklo tikslas – suteikti asmenims, ypač moterims, tvaraus kibernetinio saugumo ir verslumo žinių bei stiprinti aukštojo mokslo, profesinio mokymo institucijų ir MVĮ bendradarbiavimą.

Seminaro programa:

11:00–11:05 Seminaro atidarymas
11:05–11:15 „CyberAgent“ projekto pristatymas
11:15–11:30 „Kibernetinio saugumo iššūkiai ES“, dr. Danut Maftei, Rumunijos nacionalinio kibernetinio saugumo direktoratas (Rumunija)
11:30-11:45 „Kaip apsaugoti MVĮ nuo dabartinių grėsmių? Patarimai ir gudrybės“, Maciej Ciesla, HackerU (Lenkija)
11:45–12:00 „Įmonės duomenys: rizika ir mažinimo priemonės“, autorė Jani Tuomilehto, Olemisen (Suomija)
12:00–12:10 Seminaro uždarymas

Seminaras vyks Teams platformoje anglų kalba. Registracija į renginį.