Vilniaus universitetas (VU) iškilmingai baigė dar vienerius studijų metus. VU Šv. Jonų bažnyčioje vykusiose tradicinėse „Finis anni academici“ iškilmėse pagerbti nusipelnę akademinės bendruomenės nariai, skirti apdovanojimai už reikšmingus mokslo pasiekimus ir iškilmingai įteikti simboliniai atminties diplomai nuo totalitarinių režimų nukentėjusiems ir iš universiteto pašalintiems VU bendruomenės nariams. Iškilmėse tylos minute taip pat pagerbti išėję VU bendruomenės nariai.

Apdovanojimai už mokslinius pasiekimus

Atminimo ženklais už reikšmingus mokslo pasiekimus 2023 m. apdovanoti geriausi mokslinių darbų autoriai ir grupės. Viena jų skirta Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto docentui Sauliui Masteikai, lektoriui Eimantui Rebždžiui, docentui Kęstučiui Driauniui, Ekonomikos ir verslo administravimo fakulteto profesorei Alfredai Šapkauskienei, profesorei Aidai Mačerinskienei už publikaciją: Masteika, S., Rebždys, E., Driaunys, K., Šapkauskienė, A.,Mačerinskienė, A., & Krampas, E. (2023). Bitcoin double-spending risk and countermeasures at physical retail locations. International Journal of Information Management (https://doi.org/10.1016/j.ijinfomgt.2023.102727)

driaunys rebzdys masteika finis anni 2024

Padėkos bendruomenės nariams

VU rektorius prof. R. Petrauskas taip pat įteikė padėkas VU bendruomenės nariams.

Padėką už ilgametį efektyvų ir bendruomenę įkvepiantį vadovavimą Kauno fakultetui, kibernetinės saugos veiklų inicijavimą ir vystymą gavo Kauno fakulteto docentas Kęstutis Driaunys.

driaunys finis anni 2024

Padėką už puikias iniciatyvas ir aktyvią veiklą gavo Kauno fakulteto docentė Jurgita Astrauskienė.

astrauskiene finis anni 2024

Įteiktos padėkos absolventams

VU rektoriaus padėkos įteiktos absolventams, kurių studijos ir mokslinė veikla įvertinta Magna cum laude diplomais. Padėkas gavo 36 pirmosios ir 68 antrosios pakopos studijų programų absolventai.

Padėką gavo Kauno fakulteto antrosios pakopos studijų programos Audiovizualinis vertimas absolventė Austė Vilimienė, kurios studijos ir mokslinė veikla įvertinta Magna cum laude diplomu.

Astrauskiene su Auste Vilimiene finis anni 2024

Visi apdovanojimai: https://naujienos.vu.lt/vu-studiju-metu-pabaigos-sventeje-akademines-bendruomenes-nariu-apdovanojimai-atminties-diplomai/