Untitled design 1 copy copy copyValstybinis studijų fondas informuoja, kad iki rugpjūčio 16 d. priimami šalies aukštųjų mokyklų studentų su negalia prašymai pavasario semestro tikslinei išmokai gauti.

Studentai, pretenduojantys į tikslinę išmoką, kviečiami elektroniniu būdu pateikti paraišką Valstybinio studijų fondo Stipendijų ir finansinės paramos informacinėje sistemoje „Parama“.

Prie sistemos studentai gali jungtis per elektroninės valdžios vartus, naudodamiesi turimais banko prisijungimo duomenimis arba elektroniniu parašu, pildydami formą „Tikslinė išmoka, 2024 m. pavasario semestras_rugpjūtis“.

Primename, kad tikslinė išmoka studentams yra skiriama vienam studijų semestrui ir mokama kiekvieną mėnesį iki to semestro pabaigos, įskaitant to semestro sesiją ir atostogų laikotarpį, bet ne ilgiau kaip iki studijų pabaigos.