MicrosoftTeams image 63 copyTempus disputandi piknikas po Dekano ąžuolu
Pradžia: 2023-06-05 11:15
Pabaiga: 2023-06-05 15:00

Šiuo įtemptu laikotarpiu prieš pat mokslo metų pabaigą sustokime trumpam atokvėpiui ąžuolo pavėsyje pasilepinti gaiviu vasarišku gėrimu, pasmaguriauti pirmosiomis uogomis ir pasidalinti įveiktais mokslo metų iššūkiais bei pasvarstyti apie tolimesnius studijų planus.

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto dekanas kviečia dėstytojų, studentų ir neakademinių darbuotojų bendruomenę pokalbiui ant pievutės
Ypač kviečiame baigiamųjų darbų gynimuose dalyvaujančius kosmisijos narius, svečius ir studentus pertraukos metu prisijungti piknikui po ąžuolu.

Tempus disputandi – Laikas diskutuoti piknikas po Dekano ąžuolu
trečiadienį, birželio 5 d. 11.15 – 15.00 val.
Napoleono kiemelyje, po Dekano ąžuolu (Jei lis, studentų laisvalaikio erdvėje III korpuso rūsyje)
Pikniko meniu:
• diskusija su komitetų pirmininkais ir mentoriais apie Magistrantūros studijas Kauno fakultete;
• besibaigiančių mokslo metų aktualijos.
• Vitaminų fiesta.