VU apie psichine sveikataSpalio 10 d. pasaulinės psichinės sveikatos dienos proga, „Jaunimo linija“ ir Vilniaus universitetas (VU) kviečia jungtis į nemokamą paskaitą bei diskusiją apie jaunų žmonių patiriamas emocines krizes „Jaunų žmonių psichikos sveikata ir (dis)harmonijos (kvad)ratas“.

Diskusijoje dalyvaus lektorė, VU sociologė, „Jaunimo linijos“ valdybos narė Milda Pivoriūtė, VU studentų atstovybės dalyviai, VU alumnė, kreipšinio komandos kapitonė Giedrė Ulytė. Diskusiją ves Dovilė Grigienė.

Paskaita ir diskusija skirta studentams bei jauniems suaugusiesiems, kuriems rūpi jų ir jų artimųjų psichikos sveikata.

Paskaita vyks spalio 10 dieną 14 val. iki Paskaitą bei diskusiją bus galima stebėti gyvai (VU Teatro salėje, Universiteto g. 3, Vilnius) arba nuotoliu.

Paskaita ir diskusija yra nemokama, tačiau būtina registracija. Užsiregistravusiems dalyviams į paskaitą nuotoliu prisijungimai bus atsiųsti nurodytu el. paštu.

Mildos paskaita COVER 768x402