2024.10.24 43 Gronsko seminaras WEBVilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos institutas tęsia prof. Vlado K. Gronsko seminarus, skirtus darnaus valstybės vystymosi mišrios ekonomikos sąlygomis analizei.

Keturiasdešimt trečiasis seminaras įvyks 2024 m. spalio 24 d. 14 val. prof. V. K. Gronsko auditorijoje. Tai „Prisiminimų popietė skirta profesoriui Vladui K. Gronskui (1940–2010 m. ) – iškiliai asmenybei Lietuvos ekonomikos moksle“.

Popietę moderuos Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto profesorius bei vyriausias mokslinis darbuotojas prof. habil. dr. Remigijus Čiegis, bėgant metams buvęs Profesoriaus studentu, doktorantu, kolega bei tapęs draugu.

Šiame seminare bus aptartas prof. V. K. Gronsko nueitas gyvenimo kelias, jo sąsajos su Vilniaus universiteto Kauno fakultetu bei indėlis į Lietuvos ekonomikos mokslo lobyną. Dalyviai kviečiami aktyviai diskusijai bei pasidalinti savo prisiminimais apie iškilų Profesorių ir daugelio vyresnės kartos fakultete dirbančių dėstytojų Mokytoją.

Organizatorių vardu Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto direktorė dr. Indrė Ščiukauskė