Pradžia: 2024-09-19 14:00
Pabaiga: 2024-09-19 15:30

image copy copy copyVilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos institutas tęsia prof. Vlado K. Gronsko seminarus, skirtus darnaus valstybės vystymosi mišrios ekonomikos sąlygomis analizei.

Keturiasdešimt antrasis seminaras įvyks 2024 m. rugsėjo 19 d. 14:00 val. per Microsoft Teams platformą ir VeGa auditorijoje. Jo tema „Tvarios maisto sistemos plėtra Europos Sąjungos ilgalaikės kaimo vizijos kontekste“.

Seminaro viešnia – Vilniaus Gedimino technikos universiteto VILNIUS TECH ir Lietuvos socialinių mokslų centro Ekonomikos ir kaimo vystymo instituto doktorantė Erika Ribašauskienė, dirbanti jaunesniąja mokslo darbuotoja Verslo ekosistemų skyriuje. Jos mokslinių interesų sritys: tvari kaimo plėtros ir regioninė politika, Europos Sąjungos paramos modeliavimas ir vertinimas, tinklaveikos ir bendradarbiavimo tyrimai, maisto praradimų ir tvaraus vartojimo tyrimai.

Šiame seminare bus pristatoma Erikos Ribašauskienės disertacija tema „Tvarios maisto sistemos plėtra Europos Sąjungos ilgalaikės kaimo vizijos kontekste“ (angl. ,,Development of a Sustainable Food System in the Context of the European Union Long-term Vision for Rural Areas”). Mokslinis vadovas – prof. dr. Tomas Baležentis. Seminare kalbėsime apie tvarios maisto sistemos plėtros problemas ir jų sąsajas su tvarios raidos tikslais. Aptarsime tvarios maisto sistemos plėtrą vertinančius rodiklius ir jų pritaikymo galimybes socialinių ekonominių aplinkosauginių procesų vertinimams.

Organizatorių vardu prof. habil. dr. Remigijus Čiegis