Psichologinės paslaugos

Psichologinio konsultavimo tikslas – padėti žmonėms išsiaiškinti, suprasti bei spręsti asmeninius arba tarpasmeninius su psichologine savijauta ar elgesiu susijusius sunkumus. Psichologinės konsultacijos metu psichologas gali padėti atpažinti ir keisti negatyvų ar nelogišką mąstymą, suformuoti teigiamą požiūrį į save bei išorinį pasaulį, įveikti beviltiškumo ir bejėgiškumo jausmą, jaustis atsakingu ir kontroliuojančiu savo veiksmus, sugrąžinti gebėjimą jausti malonumą, surasti kasdienių problemų sprendimus, atrasti stipriąsias savo puses ir pasinaudoti jomis įvairiose gyvenimo srityse, įveikti stresą, potrauminius išgyvenimus, spręsti tarpasmeninius konfliktus.

Vilniaus universiteto studentai gali registruotis nemokamoms individualioms ir grupinėms psichologo konsultacijoms, kurias teikia kvalifikuoti psichologai ir psichoterapeutai. Vilniaus universiteto bendruomenės nariams suteikiamos 4 nemokomas individualios psichologo konsultacijos per vienerius metus. Konsultacijos trukmė – 45-50 minučių.

Daugiau apie konsultacijų įkainius ir Bendruomenės gerovės skyriaus konsultantus galima rasti čia: https://www.vu.lt/kviecia-vu/psichologines-paslaugos#ikainiai

Registracija į konsultacijas

  1. Registracijai į konsultaciją užpildykite formą arba registruokitės el. p. . Apie atsilaisvinusias galimybes gauti konsultaciją informuosime telefonu arba el. paštu.
  2. Norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kad esant dideliam besikreipiančiųjų srautui, susidaro laukiančiųjų eilės. Todėl konsultacijos gali tekti laukti iki 6 savaičių.
  3. Du kartus atsisakius Jums pasiūlyto konsultacijos laiko, automatiškai patenkate į laukiančiųjų eilės galą

Konsultacijų vieta

Psichologinės konsultacijos yra teikiamos VU Filosofijos fakultete (Universiteto g. 9/1), Fizikos fakultete (Saulėtekio al. 9), Medicinos fakultete (M. K. Čiurlionio g. 21).

„Skubi psichologinė pagalba“

Jei turite minčių apie savižudybę, savižudiškų ketinimų arba įtariate, jog kitas VU bendruomenės narys (studentas ar darbuotojas) šiuo metu išgyvena sunkų laikotarpį ir galbūt jam kyla minčių apie savižudybę, nelikite su tuo vienas ir kreipkitės dėl nemokamos konsultacijos su VU bendruomenės psichologu/-e. Bendruomenės gerovės skyriaus psichologės, esant savižudybės rizikai, Vilniaus universiteto bendruomenės nariams teikia skubias nemokamas konsultacijas (iki 3 kartų).

Skubi pagalba gali būti reikalinga, jeigu: 

  • Išgyveni psichologinę krizę – ypač sunkų laikotarpį, pvz., netekai artimo žmogaus, ar išgyveni didelį sukrėtimą ir pan.  
  • Turi minčių apie savižudybę ar savęs žalojimą. 
  • Esi turėjęs(-usi) sunkių psichologinių būsenų , kaip depresija, psichozės epizodas, kt. ir jauti, kad artimiausiu metu tai gali pasikartoti. 

Registruokitės susitikimui rašydami el. paštu   arba skambindami tiesiai VU bendruomenės psichologėms tel.: +370 658 99392, +370 69934818, +37069009131 arba galite iš karto //outlook.office365.com/owa/calendar/kmc1@vult.onmicrosoft.com/bookings/">užsiregistruoti konsultacijai. Konsultacijos teikiamos lietuvių, anglų, rusų ir ukrainiečių kalbomis.

„Transformations in Business & Economics“ (TIBE)

Recenzuojamas mokslinis fakulteto žurnalas „Transformations in Business & Economics“ (TIBE) nuo 1999 metų buvo leidžiamas kaip tęstinis mokslo darbų leidinys „Ekonomika ir vadyba“ (vyr. redaktorius prof. habil. dr. Vladas Gronskas). 2002 metais žurnalas buvo atnaujintas, pervadintas bei pradėtas leisti anglų kalba. Leidėjai-partneriai — Latvijos universitetas ir Čekijos Brno technologijos universitetas. Vyr. redaktorė — prof. dr. (HP) Dalia Štreimikienė. Mokslo žurnalas skirtas verslo ir ekonomikos transformacijų tyrimams bei yra pirmasis socialinių mokslų leidinys Lietuvoje, nuo 2005 metų įtrauktas į aukščiausią pasaulyje reitingą turinčią tarptautinę Thomson Scientific duomenų bazę ISI WOS (Web of Science).  Be to, TIBE pirmasis ir iki šiol vienintelis socialinių mokslų leidinys Lietuvoje, nuo 2005 metų įtrauktas į Amerikos ekonomistų asociacijos kuruojamą duomenų bazę JEL (JEL on CD, e-JEL). Tai pirmasis socialinių mokslų leidinys, Lietuvoje nuo 2004 metų įtrauktas į IBSS duomenų bazę. Kitos TIBE indeksavimo ir citavimo duomenų bazės: SCOPUS (2007), EBSCO (2007), Cabell’s Directory of Publishing Opportunities (2008). TIBE mokslo darbų leidinyje publikuoti autorių darbai iš daugiau nei 30 pasaulio šalių.

Emocinė pagalba

 

Praktika

 

 

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku